SBA komercijos miestelį „Urban HUB“ Kaune finansuos Šiaulių bankas

2023-12-20

Šiaulių bankas suteikė 16,5 mln. eurų ilgalaikę paskolą „SBA Urban“ įmonei, vystančiai biurų, sandėlių ir prekybos miestelį „Urban HUB“ Kauno rajone. Finansavimas bus nukreiptas į pirmojo projekto etapo – 22 000 kv. m. erdvių verslui statybos ir infrastruktūros plėtros darbus. Per tris etapus, iki 2027 m., „Urban HUB“ Kaune taps didžiausiu tokio tipo projektu Baltijos šalyse.

Nuoma domisi tarptautinės kompanijos

„Jaučiame stiprų finansinių partnerių bei investuotojų pasitikėjimą „Urban HUB“ komercijos miesteliu. Šis bendradarbiavimas leidžia išlaikyti maksimalų statybos tempą, kad tiek Lietuvos, tiek užsienio kapitalo įmonės savo verslų plėtrą čia pradėtų jau kitų metų pavasarį. Planuojame, kad pirmajame komercijos miestelio etape duris atvers per 50 skirtingų įmonių, o įgyvendinus visą projektą – apie 100“, – sako „Urban HUB“ vadovas Giedrius Muliuolis.

„Neabejoju, kad šis projektas pritrauks daug verslo ir gyventojų dėmesio. Patogus privažiavimas, modernūs sprendimai, pritrauktos verslo investicijos ir koncentruotos paslaugos – tai turėtų tapti sėkmės formule, užtikrinančia srautus ir komercinio miestelio patrauklumą“, – sako Rimvydas Mockus, Šiaulių banko Vilniaus regiono vadovas.

Anksčiau pranešta, kad „SBA Urban“ verslo miestelių vystymui Kauno ir Vilniaus rajonuose pritraukė pirmąją, 11 mln. eurų investiciją iš „TABA invest“, o šį rudenį „SBA Urban“ sėkmingai išplatino 8 mln. vertės obligacijų emisiją.

Investicijos į visą projektą sieks 100 mln. eurų

Pasak G. Muliuolio, strateginėje Lietuvos vietoje įsikursiančių verslų sinergiją stiprina formuojamos tematinės prekybos zonos.

„Urban HUB“ kuriami tarpusavyje sąveikaujantys verslų branduoliai – giminingų veiklų įmonės, kurios čia turės galimybę prekiauti, eksponuoti produkciją klientams, o šalia turėti biurą ir sandėlį. Vidinėse ir išorinėse alėjose jau formuojama laisvalaikio ir sporto prekių zona, vaikų parduotuvių ir užsiėmimų erdvės, inovatyvių verslų ir kitų veiklų klasteriai. Klientai objektą lengvai pasieks nuo prie  pat objekto esančių magistralių“, – sako G. Muliuolis.

Pasak jo, „SBA Urban“ jau įpusėjo pirmąjį statybų etapą, o atverti jį gyventojams bei įmonėms planuojama antrąjį kitų metų ketvirtį. Jau dabar judriausia šalies magistrale pravažiuojantys mato iškilusius pastatus, pradėti vidinių alėjų ir susisiekimo kelių įrengimo darbai, klojamos trinkelės. Netrukus prasidės ir pastato akcentinių fasadinių, žaliųjų plokščių, montavimo darbai. Įgyvendinus visą projektą čia bus sukurta per 70 000 kv. m. erdvių verslui, o investicijos sieks virš 100 mln. eurų.

Numatoma, kad pirmieji verslai „Urban HUB“ Kaune pradės kurtis jau 2024 m. antrąjį ketvirtį, o šiuo metu projekte išnuomota arba rezervuota jau per 30 proc. patalpų.

Lygiagrečiai projektui Kaune, „SBA Urban“ plėtoja ir 20 000 kv. m. „stock-office” projektą Vilniuje.

Skambinkite
Urban HUB stock office statys YIT Lietuva

SUSISIEKIME

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.