Patalpų nuoma Vilniuje

Ožiarūčių g. 3, Vilnius

Tinklinis stock-office+ kompleksas šalia sparčiai augančio Ukmergės g. verslo klasterio. Teikiama 22 000 kv. m tvarių, modernių, lengvai modifikuojamų ir tarpusavyje jungiamų patalpų nuoma Vilniuje.

Sumanus stock office miestelis

Išskirtinis savo segmente – URBAN HUB VILNIUS jau nuo 2024 m. I ketvirčio pasiūlys gerokai daugiau nei lanksčią stock office koncepciją. URBAN HUB tai ir įspūdinga PLH architektūra, „BREEAM In-Use-Excellence“ tvarumo sertifikatas, žaliosios zonos, maitinimo ir prekybos įstaigos, stipri bendruomenė, matomumas nuo automagistralės A2, greitas susisiekimas ir apgalvoti funkciniai, logistiniai bei technologiniai sprendimai.

Patalpos, prisitaikančios prie verslo poreikių

Prekybai + sandėliui + biurui

URBAN HUB unikalus kaip ir jūsų verslas. Atskiros 39 patalpos lengvai modifikuojamos ir jungiamos tarpusavyje, sukuriant verslo poreikius geriausiai atitinkančias erdves. Galima ploto amplitudė nuo 70 iki 22 000 kv. m.

Patalpų lankstumas

Atskiros skirtingo tipo patalpos, kuriose verslui suteikiama laisvė modifikuoti ir jungti jas tarpusavyje. Taip sukuriama unikali erdvė pagal stock office koncepciją: prekyba + biuras + sandėlis viename. Sprendimas taupo laiką ir pinigus, nes patogu keisti patalpų suplanavimą pagal savo verslo poreikius.

Individualumas

Individualūs sprendimai – atskiri įėjimai, dedikuotos vietos verslo klientams, atskiras ir patogus patekimas į sandėliavimo patalpas. Individualus kaštų valdymas – šildymo ir vėsinimo apskaita suteikia galimybę matyti tikslų suvartojamos energijos kiekį, preciziškai valdyti verslo išlaidas ir sukurti komfortišką darbo aplinką.

Matomumas

Aplinka augti – matomumas nuo automagistralės A2 užtikrina, kad jūsų verslas bus matomas. Suteikiama galimybė turėti didelių matmenų logotipą ant pastato fasado – dėmesį į prekių ženklą atkreips ir akį traukiantiURBAN HUB architektūra.

Susisiekimas

Naujai įrengta Ožiarūčių gatvės atkarpa. Rekonstruojamas A171 kelias 2023-2024 metais užtikrins didelį pralaidumą ir patogų įvažiavimą.

Stipri verslo sinergija

22 000 kv. m. komplekse – galimybė kurti bendruomenę, kurioje namus atranda sumanūs verslai. Nuo gamybos iki prekybos bei maitinimo paslaugų – per 30 įmonių URBAN HUB erdvėse atras savo klientą.

Tvarumas ir standartai

Energetiškai efektyviuose, A++ klasės naujos statybos URBAN HUB pastatuose užtikrinami mažesni išlaikymo kaštai bei sukuriama moderni darbo vieta jūsų darbuotojams. Projektas sieks „BREEAM In-Use-Excellence“ tvarumo sertifikato – pirmojo ir kol kas vienintelio šiame segmente. Atsinaujinanti energija šildymui, vėsinimui ir elektrai. Tvarus centralizuoto vandentiekio ir nuotekų tinklų sprendimas.

XL stovėjimo aikštelė

Jūsų darbuotojų ir klientų patogumui – erdvi  automobilių stovėjimo aikštelė su elektromobilių įkrovimo vietomis. Greita ir patogu – rezervuotos automobilių vietos prie pat įėjimų į patalpas. Kiekvienam nuomininkui suteikiamos individualias vietas klientams, o vidiniai keliai, pastato apvažiavimo galimybė užtikrins lankstų ir sklandų judėjimą.

Kavinių erdvė

Klientų ir darbuotojų patogumui – kavinė ir paslaugų erdvė. URBAN HUB – vieta savo laiką vertinantiems ir visko vienoje vietoje norintiems klientams.

Strategiškai patogi vieta

URBAN HUB Vilniuje ir Kaune sinergiją sustiprina puikus susisiekimas automagistralėmis A1 ir A2. Vilniuje, Ukmergės g. ir Vakarinio aplinkkelio sankirtoje, stock office miestelis greitai pasiekiamas ir lengvai randamas automobiliu, viešuoju transportu bei sunkiuoju transportu.

URBANHUB Ožiarūčių g. 3, Vilnius
URBANHUB Veterinarų g. 4, Kauno raj.

URBAN HUB VILNIUJE JAU PASIRINKO

projekto kūrėjai

Suvienijome įvairių sričių talentus, vedamus misijos dirbti žmogui ir ateities bendruomenėms. Kasdien dirbame su pasauliniais architektūros minties lyderiais ir kuriame unikalius, miestų veidą keičiančius pastatus. Pažangi architektūra, žalioji pastatų filosofija, tvarumas ir bendruomeniškumas – tokia mūsų ateities miestų vizija, kuria tikime nuo 2007 m.

Ambicinga danų architektų komanda, įgyvendinanti savo tikslą – gerinti gyvenimo kokybę per dizainą, kuris kuria tapatybę. Namuose, darbe, mokykloje, mieste, gamtoje – visur, kur žmonės naudojasi jų sukurtais dizaino objektais visame pasaulyje.

D.U.K

  • Kuo išskirtinės Urban HUB nuomojamos patalpos?

  • Kokio tipo gali būti nuomojamos patalpos?

  • Kokie yra nuomojamų komercinių patalpų privalumai?

  • Ar leidžiama modifikuoti nuomojamas komercines patalpas pagal poreikius?

Skambinkite
Urban HUB stock office

SUSISIEKIME

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.