Patalpų nuoma Kaune

Veterinarų g. 4, Kauno r.

Didžiausias Baltijos šalyse tinklinis stock office+ kompleksas, kuriantis sėkmingo verslo sinergiją. Teikiama 70 000 kv. m tvarių, modernių, lengvai modifikuojamų ir tarpusavyje jungiamų patalpų nuoma Kaune.

Sumanus stock office miestelis

Išskirtinis savo segmente – URBAN HUB KAUNAS, greta LEZ plėtojamas trimis etapais, nuo 2024 m. I ketvirčio pasiūlys gerokai daugiau nei vien lanksčią stock office koncepciją. Pridėtinių naudų paketą sudaro įspūdinga PLH architektūra, BREEAM in use excellent tvarumo sertifikatas, žaliosios zonos, maitinimo ir prekybos įstaigos. Didžiausias pick up taškas, renginių ir konferencijų Launch spot erdvė, matomumas nuo automagistralės A1 ir tranzitinio A6 kelio, greitas susisiekimas ir gausūs lankytojų srautai, stipri verslų sinergija.

Patalpos, prisitaikančios prie verslo poreikių

Prekybai + sandėliui + biurui

URBAN HUB unikalus kaip ir jūsų verslas. Pageidaujamos patalpos lengvai modifikuojamos ir jungiamos tarpusavyje, sukuriant verslo poreikius geriausiai atitinkantį suplanavimą. Galima ploto amplitudė nuo 100 iki 29 000 kv. m.

Patalpų lankstumas

Suplanuota virš 100 atskirų skirtingo tipo patalpų. Verslui suteikiama laisvė modifikuoti ir jungti jas tarpusavyje. Taip sukuriama unikali erdvė pagal stock office koncepciją: prekyba + biuras + sandėlis viename taupo laiką ir pinigus, nes patogu keisti patalpų suplanavimą pagal savo verslo poreikius. Visame stock office miestelyje – 10 atskirų pastatų.

Individualumas

Individualūs sprendimai – atskiri įėjimai, dedikuotos vietos verslo klientams, atskiras ir patogus patekimas į sandėliavimo patalpas. Individualus kaštų valdymas: šildymo ir vėsinimo apskaita suteikia galimybę matyti tikslų suvartojamos energijos kiekį, preciziškai valdyti verslo išlaidas ir sukurti komfortišką darbo aplinką.

Matomumas

Aplinka augti – matomumas nuo automagistralės A1 ir A6 kelio užtikrina, kad jūsų prekių ženklas bus ryškiai matomas. Suteikiama galimybė turėti didelių matmenų logotipą ant pastato fasado – dėmesį į prekių ženklą atkreips ir išskirtinė URBAN HUB architektūra.

Susisiekimas

Stock office miestelis automobiliu bei sunkiuoju transportu pasiekiamas greitai ir patogiai. Net 3 tiesioginiai įvažiavimai  iš A1, A6 ir Veterinarų gatvės.

Stipri verslo sinergija

Didelė, net 70 000 kv. m siekianti verslo miestelio bendruomenė greta Kauno LEZ garantuoja stiprią verslo sinergiją. Nuo gamybos iki prekybos bei maitinimo paslaugų – sumanus verslas siekia augti ir būti matomas, todėl URBAN HUB savo klientą atras kiekvienas.

Tvarumas ir standartai

Energetiškai efektyviuose, A++ klasės naujos statybos URBAN HUB pastatuose užtikrinami mažesni išlaikymo kaštai bei sukuriama moderni darbo vieta jūsų darbuotojams. Projektas sieks „BREEAM In-Use-Excellence“ tvarumo sertifikato – pirmojo ir kol kas vienintelio šiame segmente. Atsinaujinanti energija šildymui, vėsinimui ir elektrai. Tvarus centralizuoto vandentiekio ir nuotekų tinklų sprendimas.

XXL stovėjimo aikštelė

Jūsų darbuotojų ir klientų patogumui – erdvi automobilių stovėjimo aikštelė su elektromobilių įkrovimo vietomis. Greita ir patogu – rezervuotos automobilių vietos prie pat įėjimų į patalpas.

XL maisto prekių parduotuvė

Didelė maisto prekių parduotuvė įsikurs A6 kelio pusėje.

E-Station

Išskirtinė naujos kartos  „E-station“.  Net 16 greito įkrovimo DC stotelių bei „Drive-in“ tipo kavinė,  užkandžių baras su maitinimo ir žalia laisvalaikio erdve.

Launch Spot

Erdvė URBAN HUB bendruomenei – naujų produktų pristatymui, konferencijoms, verslo svečiams, renginiams.

Kavinių erdvė

Klientų ir darbuotojų patogumui – kavinių zona formuojama tarp pagrindinės miestelio alėjos ir laisvalaikio erdvės. URBAN HUB – vieta savo laiką vertinantiems ir visko vienoje vietoje norintiems klientams.

Strategiškai patogi vieta

URBAN HUB Kaune ir Vilniuje sinergiją sustiprina puikus susisiekimas automagistralėmis A1 ir A2. Automagistralės A1 ir tranzitinio kelio A6 sankirtoje, greta Kauno LEZ įsikūręs stock office miestelis greitai pasiekiamas ir lengvai randamas automobiliu bei sunkiuoju transportu.

URBANHUB Ožiarūčių g. 3, Vilnius
URBANHUB Veterinarų g. 4, Kauno r.

„Urban HUB“ bendruomenė

Projekto kūrėjai

Suvienijome įvairių sričių talentus, vedamus misijos dirbti žmogui ir ateities bendruomenėms. Kasdien dirbame su pasauliniais architektūros minties lyderiais ir kuriame unikalius, miestų veidą keičiančius pastatus. Pažangi architektūra, žalioji pastatų filosofija, tvarumas ir bendruomeniškumas – tokia mūsų ateities miestų vizija, kuria tikime nuo 2007 m.

Ambicinga danų architektų komanda, įgyvendinanti savo tikslą – gerinti gyvenimo kokybę per dizainą, kuris kuria tapatybę. Namuose, darbe, mokykloje, mieste, gamtoje – visur, kur žmonės naudojasi jų sukurtais dizaino objektais visame pasaulyje.

D.U.K

  • Kuo išskirtinės Urban HUB nuomojamos patalpos?

  • Kokio tipo gali būti nuomojamos patalpos?

  • Kokie yra nuomojamų komercinių patalpų privalumai?

  • Ar leidžiama modifikuoti nuomojamas komercines patalpas pagal poreikius?

Skambinkite
Urban HUB stock office statys YIT Lietuva

SUSISIEKIME

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.