„Urban HUB“ Kaune naujas erdves atvers „Vero Cafe“ kavinių tinklas

2024-06-06
Patalpų nuoma verslui Vilniuje

Vienas didžiausių kavinių tinklų Lietuvoje „Vero Cafe“ jau vasaros pabaigoje atvers naują 150 kv. m. kavinę „Urban HUB“ projekte Kaune.  Čia komanda perkels pagrindines gamybos patalpas, iš kurių centralizuotai į kitus Lietuvos miestus – Vilnių, Klaipėdą, Šiaulius – pristatys pačių gaminamus užkandžius ir desertus. Be to, čia lankytojai galės mėgautis ne tik kokybiška kava, bet ir maistu. Tai – naujausios koncepcijos „Vero Cafe“ kavinės.

„Norime, kad ši vieta atlieptų tiek mūsų nuolatinių klientų, tiek ir šalia įsikursiančių verslų poreikius. Mūsų tikslas čia sukurti jaukią atmosferą, kurioje klientai džiaugtųsi tiek kokybiška kava, tiek ir vėlyvųjų pusryčių meniu visą dieną. „Urban HUB“ pasirinkome nes tikime, kad čia – tinkamiausia lokacija kurti centrinę gamybos erdvę. Taip pat sužavėjo projekto kokybė bei idėja, dėmesys tvarumui bei energetiniam efektyvumui“, – sako kavinių tinklo įkūrėja Laura Vėželienė.

„Urban HUB“ kuriame kaip namus verslams. Svarbu, kad ne tik klientams, bet ir darbuotojams čia būtų gera ir jauku. Tad vienas didžiausių kavinių tinklų Lietuvoje su išskirtinės koncepcijos kavine tik papildo mūsų idėją. „Vero Cafe“ komanda – pozityvi ir nuolat ieškanti naujovių bei efektyvių sprendimų. Būtent todėl projekto vieta, patogus susisiekimas A1 ir A6 magistraliniais keliais padės komandai patogiau ir greičiau pasiekti kavines visoje šalyje“, – sako „Urban HUB“ NT nuomos projektų vadovas Rokas Adžgauskas.

„Vero Cafe“ Lietuvoje veikia jau 16 metų ir jungia daugiau nei 40 kavinių tinklą. Per pastaruosius 8 metus komanda daug dėmesio skyrė ne tik kavai, bet ir produktams, kuriuos gali siūlyti prie kavos – užkandžius, sumuštinius, salotas, desertus.

„Kadangi gaminame patys, norime užtikrinti, kad naudojami produktai atitiktų mūsų įmonės vertybes ir klientų bei bendruomenės lūkesčius. Naudojame išskirtinės kokybės produktus, jokių pakaitalų, kiek įmanoma – iš vietinių Lietuvos ūkininkų ir gamintojų. Matome, kad klientai tai vertina, todėl kurį laiką ieškojome didesnių ir lankstesnių patalpų gamybos perkėlimui. O taip pat svarbu, kad „Urban HUB“ projekte liks erdvės ir naujų idėjų įgyvendinimui – ateityje čia turėsime galimybę įsidiegti ir papildomą įrangą. Matome, kad kartu su „Urban HUB“ turėsime puikias sąlygas augti, tobulinti procesus ir plėsti asortimentą“, – sako L. Vėželienė.

Skambinkite
Urban HUB stock office statys YIT Lietuva

SUSISIEKIME

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.