Didžiausia Lietuvoje ekstremalaus sporto erdvė po stogu įsikurs SBA projekte „Urban HUB“ Vilniuje

2024-06-19

Didžiausia Lietuvoje ekstremalaus sporto erdvė po stogu įsikurs SBA projekte „Urban HUB“ Vilniuje

Didžiausia šalyje ekstremalaus sporto arena „Banga Ramp Park“, kurioje sportuoti bus galima ištisus metus, duris atvers rugpjūtį. Paspirtukų, BMX dviračių, riedlenčių ir riedučių sporto entuziastams skirta 850 kv. m. erdvė įsikurs „SBA Urban“ plėtojamame projekte „Urban HUB“ šalia Ukmergės gatvės Avižieniuose, Vilniaus pašonėje.

„Sparčiai daugėjant ekstremalaus sporto mėgėjų ir augant meistriškumui, iš sporto bendruomenės jaučiame vis didėjantį profesionalių treniruočių erdvių poreikį sportuoti ištisus metus, ne tik šiltuoju sezonu. Be to, Lietuvoje neturime tinkamos treniruočių bazės aukščiausio lygio sportininkams, o čia vienu metu triukus šlifuoti galės apie 50 žmonių. Todėl su vienais geriausių pasaulyje rampų statytojais „Four One Four Skateparks“ išsikėlėme ambiciją sukurti tokį „Banga Ramp Park“ dizainą, kad čia galėtume išauginti ir būsimuosius olimpiečius“, – sako Ekstremalaus dviračių sporto asociacijos pirmininkas ir „Banga Ramp Park“ direktorius Martynas Martinkevičius.

„Buvo iššūkis šioje erdvėje sukurti rampų sistemą, kuri būtų skirta įvairaus meistriškumo sportininkams. Tačiau manome, kad mums pavyko sukurti geriausią uždarų patalpų rampų parką Lietuvoje, kuris padės progresuoti ekstremaliojo sporto bendruomenei ir suteiks impulsą tobulėti aukščiausio lygio sportininkams“, – teigia parko dizainą kūrusios bendrovės „Four One Four Skateparks“ vadovas ir projekto autorius Kalvis Lazdins.

„Urban HUB“ nekilnojamojo turto nuomos projektų vadovės Linos Zamalytės-Krikščiūnienės teigimu, nors projekte „Urban HUB“ daugiausiai erdvių užima į kitus verslus orientuoti verslai, tačiau dėl poreikius atitinkančių patalpų čia įsikuria ir sportininkai.

„Rampų parkas „Urban HUB“ Vilniuje pasirinko dėl tinkamo patalpų aukščio ir ilgio, taip pat atviros antro aukšto antresolės. Kad sportininkai komfortiškai jaustųsi, įrengiant tokias erdves ypatingai didelį dėmesį skiriame klimato kontrolei ir ventiliacijai. Taip pat svarbu buvo patogi projekto lokacija, erdvus parkavimas“, – sako L. Zamalytė-Krikščiūnienė.

„Banga Ramp Park“ bus lengva pasiekti iš gretimų Vilniaus rajonų Fabijoniškių, Perkūnkiemio, Pašilaičių, taip pat Tarandės ar Avižienių. Moksleiviai čia galės atvykti viešuoju transportu arba dviračiais. Parke bus rengiamos BMX, riedučių, riedlenčių ir paspirtukų treniruotės, taip pat varžybos. Kai nevyks treniruotės, mėgėjai galės triukų mokytis laisvose sesijose. Čia pat bus galima išsinuomoti BMX dviračius, paspirtukus, riedučius bei apsaugas.

Skambinkite
Urban HUB stock office

SUSISIEKIME

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.