Į ką reikėtų atsižvelgti renkantis komercinių patalpų lokaciją savo verslui?

2023-06-24
Patalpų nuoma Vilniuje

Šiandieninėje rinkoje tinkama verslo patalpų lokacija yra viena svarbiausių sąlygų, užtikrinančių efektyvią ir pelningą įmonės veiklą. Be to, kad komercinės patalpos turi būti lengvai pasiekiamoje, strateginėje vietoje, reikia įvertinti ir kitus aspektus, kurie išskirtų verslą iš jau esančių rinkoje. Naujai kylančiame „Urban HUB“ „stock office“ prekybos miestelyje atsižvelgta į užsienio rinkose geriausiai veikiančias praktikas ir siūlomos strategiškai suprojektuotos komercinės patalpos nuomai.

Išskirtinumas rinkoje

SBA grupės nekilnojamojo turto (NT) vystytoja „SBA Urban“ su pasaulyje pripažintais danų tvarios architektūros kūrėjais „PLH Architects“ sukūrė šiuolaikiniam žmogui ypač patrauklų „stock office“ miestelį. Jame susipina moderni architektūra, tvarūs sprendimai ir efektyvus, lankstus patalpų išplanavimas. Vis daugiau verslų domisi tokio tipo komercinių patalpų nuoma, kadangi čia – daugiau erdvės laisvai kurti ir plėtoti savo verslą. Galima rinktis erdves su antresole, aukštomis lubomis arba atskirais aukštais (su laiptine) bei prekybos, biuro ir maitinimo patalpomis vienoje vietoje. „Stock office“ prekybos miestelyje esančios didelės erdvės leidžia sukurti autentišką interjerą, kurį ypač vertina modernūs verslai. Tokia patalpų konstrukcija yra patraukli ne tik darbuotojams, bet ir klientams:  „Urban HUB“ kompleksas suprojektuotas atsižvelgiant į šiuolaikinio žmogaus poreikius.

„Kai NT vystytojai savo projektus vertina su pagarba, kuria erdves ir pastatus taip, kad jie tarnautų ne tik funkciškai, bet ir estetiškai, matematika ir grožis biudžeto eilutėse pradeda derėti. Mes investicijas į pastatų architektūrą vertiname kaip ilgalaikes. Čia yra ir rinkos lyderio tam tikra našta ir atsakomybė – stumti bangą visai rinkai, konkurentams, kuri būtų ne tik apie kvadratinius metrus, bet ir apie ilgalaikį tvarumą“, – sako „Urban HUB“ vadovas Giedrius Muliuolis.

Dėmesys darbuotojui ir klientui

Koncentruotas ir išskirtinis dėmesys tiek darbuotojams, tiek klientams šiandieninėje rinkoje laikomas nebe įmonių privalumu, o būtinybe. Dėl šios priežasties komercinės patalpos, užtikrinančios visapusišką patogumą, įgauna itin didelę svarbą. „Urban HUB“ „stock office“ verslo miestelyje vienoje vietoje galima rasti tai, ko reikia kasdieninio apsipirkimo patogumui – nuo kavinių bei maisto ir buities prekių parduotuvių iki svarbiausių paslaugų tiekėjų. Čia planuojama įrengti 340 vietų automobilių stovėjimo aikštelę, kurioje apie 70 vietų bus skirtos elektromobiliams, o 50 – dviračiams. Kiekvienam verslui, išsinuomavusiam patalpas, bus suteikiamos individualios vietos klientams, kurios bus rezervuotos prie pat įėjimo į patalpas.

Patogus susisiekimas

Komercinių patalpų lokacija turi užtikrinti patogų susisiekimą ir verslo reprezentatyvumą. Planuojama, jog „Urban HUB“ verslo miestelis duris atvers jau 2024 metų I ketvirtį šalia Ukmergės gatvės, kuri yra viena judriausių Vilniuje. Vieta užtikrins gerą verslo matomumą nuo automagistralės A2. Šalia „Urban HUB“ Vilnius taip pat bus naujai įrengta Ožiarūčių gatvė su pėsčiųjų ir dviračių takais bei nauja važiuojamąja dalimi automobiliams.

Pasak „Urban HUB“ vadovo G. Muliuolio, daugiafunkcio prekybos, biurų ir sandėlių miestelio mastas, kartu su paraleliai statomu „Urban HUB“ Kaune, siūlomi technologiniai ir infrastruktūros sprendimai formuos didžiausią tokio tipo verslo ekosistemą Baltijos šalyse. Dėl šios priežasties kiekvienas verslas, pasinaudojęs „stock office“ tipo patalpų nuoma Vilniuje, neliks nepastebėtas.

Išlaidų optimizavimas

Komercinių patalpų nuoma senos statybos pastate turi savų minusų. Vienas jų – prastesnė šilumos izoliacija, todėl komunaliniai mokesčiai tokiose patalpose įprastai būna didesni nei kokybiškai įrengtose moderniose patalpose. Verslo miestelis „Urban HUB“ siūlo komercines patalpas nuomai, kurios palaiko A++ energinio naudingumo klasę bei yra aprūpintos žaliąja energija. Tvariai ir moderniai suplanuotos verslo patalpos garantuoja ne tik mažesnius išlaikymo kaštus, bet ir visapusišką kasdienį komfortą.

Logistiniai sprendimai

Įmonės, kurios turi sandėlį, biurą bei prekybos erdves skirtingose miesto vietose, dažnai susiduria su logistiniais nepatogumais ir neefektyviu kaštų paskirstymu. Dėl galimybės turėti visas reikalingas erdves po vienu stogu verslai vis dažniau renkasi „stock office“ tipo patalpų nuomą Vilniuje. Vienoje vietoje įsikūrusios svarbiausios patalpos padeda išvengti bereikalingo važinėjimo iš vienos lokacijos į kitą. Taip taupomi ne tik patalpų išlaikymo kaštai, bet ir darbuotojų bei tiekėjų laikas. Šis modelis turi ir teigiamą poveikį gamtai: tokie logistiniai sprendimai sumažina bendrą kelionių skaičių bei automobilių išmetamų teršalų kiekį.

Patalpų lankstumas

Specifiškai verslui pritaikytos erdvės ir integruoti netradiciniai sprendimai užtikrina ne tik sklandų kasdienių procesų vykdymą, bet ir prisideda prie vidinės organizacijos kultūros bei gero mikroklimato formavimo. „Urban HUB“ Vilniuje įsikursiantiems verslams siūlo komercinių patalpų nuomą su lanksčiomis erdvėmis: verslo miestelis yra suprojektuotas taip, kad atskiros skirtingo tipo patalpos suteikia laisvę keisti ir jungti jas tarpusavyje, sukuriant verslo poreikius geriausiai atitinkančias erdves. Plati galimo ploto amplitudė (nuo 150 iki 22 000 kv. m.) užtikrina verslų vertinamą lankstumą. Įmonės pačios gali nuspręsti, kiek kvadratinių metrų skirs biurui, o kiek – parduotuvei ir sandėliui.

Renkantis komercines patalpas nuomai verta apsvarstyti ne tik vietą mieste, bet ir kitus svarbius aspektus, užtikrinsiančius sklandžią ir efektyvią įmonės veiklą bei kasdienį darbuotojų komfortą. „Urban HUB“ „stock office“ miestelis Vilniuje siūlo pagal verslo specifiką ir poreikius pritaikytas erdves su modernia, tvaria ir į darbuotoją bei klientą orientuota aplinka. „SBA Urban“ vysto panašios koncepcijos „stock office“ projektą „Urban HUB“ ir Kaune, prie magistralės Vilnius-Klaipėda. Per kelis etapus į jį numatoma investuoti 100 mln. eurų ir išvystyti 70 000 kv. m. patalpų ploto.

Skambinkite
Urban HUB stock office

SUSISIEKIME

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.