Padedame verslui augti: naujos kartos komercinių patalpų miestelis

2024-05-10
Urban HUB Vilnius Komercinių erdvių nuoma

Kiekvienai sėkmingai gyvuojančiai vidutinei ar didelei įmonei anksčiau ar vėliau ateina metas plėstis. Augantiems verslams tenka didinti gamybos, sandėliavimo, biuro patalpas ar įrengti naują „showroom“, kad savo klientams ir darbuotojams galėtų pasiūlyti geriausias patirtis. Tam reikalingos didelės ir strategiškai patraukliose miestų vietose atvertos komercinės patalpos.

„Urban HUB“ „stock office“ komercinių patalpų projektas, skirtas verslo augimui, sulaukia vis aktyvesnio skirtingų įmonių susidomėjimo, nes siūlo strategiškai patogias ir moderniai suprojektuotas verslo patalpas nuomai. Šios Vilniuje ir Kaune esančios komercinės paskirties patalpos įrengtos atsižvelgiant į geriausiai veikiančias praktikas užsienio rinkose. Skirtingų sektorių verslams tokios patalpos gali atverti daug plėtros galimybių.

Kokių komercinių patalpų dažniausiai ieško verslai?

Įmonių vadovams, ieškantiems naujų komercinių erdvių plėtrai, kyla daug klausimų: kokias patalpas pasirinkti, kokia turi būti tinkama jų lokacija ir kaip efektyviai jas modifikuoti pagal individualius verslo poreikius? Kiekvienas verslas yra savaip unikalus, todėl skiriasi ir jo plėtros poreikiai. Jeigu vienu atveju pakanka praplėsti gamybos ar sandėliavimo erdves, tai kitu gali prireikti tiesiog didesnių biuro patalpų naujiems darbuotojams. Kartais plėtra tokia didelė, kad reikia net kelių skirtingos paskirties erdvių ir šiam tikslui ne visada lengva rasti geriausias patalpas. Natūralu, kad kiekvienas verslas teiks pirmenybę tokiai komercinių patalpų nuomos paslaugai, kuri nevaržys naujų idėjų, veiks sumaniai, lanksčiai ir atvers realias galimybes efektyviai padidinti įmonės pelną.

Naujos kartos komercinių patalpų miestelis ir jo svarba verslo augimui

Niekam ne paslaptis, kad nuo tinkamai pasirinktų komercinių patalpų daugeliu atveju priklauso tolimesnė verslo augimo sėkmė. O tam reikalingos naujos kartos, į darbuotoją ir klientą orientuotos komercinės patalpos. Strategiškai patogioje vietoje įsikūrusį „Urban HUB“ miestelį  Vilniuje ir Kaune nesunku pasiekti tiek darbuotojams, tiek ir potencialiems klientams. Tokiose erdvėse gera ir patogu mokytis, dirbti, tobulėti bei kasdien augti.

„Urban HUB“ komercinių patalpų miestelio siūlomi privalumai verslui:

Infrastruktūra darbuotojo ir kliento patogumui 

Kiekvienas sėkmingai veikiantis verslas nebūtų toks sėkmingas, jeigu neskirtų didelio dėmesio savo darbuotojų ir būsimų klientų komfortui. „Urban HUB“ verslo miestas siūlo išskirtinę aplinką: čia netrūksta žaliųjų, poilsio zonų, maitinimo ir prekybos įstaigų. Vietoje darbuotojai bei klientai galės rasti viską, ko tik prireiks – kavines, buities ir maisto prekių apsipirkimo vietas. Miestelis labai unikalus ir turintis stiprią bendruomenę. Čia galima ne tik patogiai dirbti, bet ir užmegzti naujas verslo pažintis.

Strateginė vieta

Verta paminėti, kad „Urban HUB“ komercinių patalpų miestas infrastruktūros, technologijų, tvarumo ir kitais aspektais kol kas vienintelis toks Baltijos šalyse. Jūsų prekės ženklo logotipas čia tikrai neliks nepastebėtas – miesteliai tiek Vilniuje, tiek Kaune puikiai matosi nuo automagistralių, todėl galima pritraukti didesnius klientų ar naujų darbuotojų srautus.

Prieinamumas

Komercinių patalpų miestelį patogu pasiekti automobiliu, dviračiu ar pėsčiomis. Klientų ir darbuotojų patogumui įrengtos erdvios automobilių stovėjimo aikštelės su elektromobilių įkrovimo stotelėmis, pėsčiųjų bei dviračių takai. Kiekvienam verslui suteikiamos individualios, klientams rezervuotos stovėjimo vietos.

Kaip „Urban HUB“ gali prisidėti prie jūsų verslo sėkmės?

Kai verslo pokyčiai ranka pasiekiami, verta skirti daugiau dėmesio ir pasidomėti plačiau apie siūlomas plėtros galimybes savo mieste. Naujos kartos komercinių patalpų miestelis „Urban HUB“ gali prisidėti prie sėkmingo jūsų verslo augimo, nes siūlo netradicinius ir itin plačius patalpų nuomos sprendimus pagal individualius lūkesčius. Laisvė, lankstumas, modernumas ir tvarumas – svarbiausi šio projekto prioritetai.

Skambinkite
Urban HUB stock office

SUSISIEKIME

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.