„Urban HUB“ Vilniuje ir Kaune įsikurs „Camelia“ vaistinės

2024-06-12

SBA grupės nekilnojamojo turto plėtros kompanijos „SBA Urban“ verslo ir prekybos miestuose „Urban HUB“ savo naujausias erdves atidarys vienas didžiausių vaistinių tinklas Lietuvoje „Camelia“. Plėtrai „Camelia“ komanda ruošiasi abiejuose „Urban HUB“ projektuose Vilniuje ir Kaune.

Jau šių metų vasarą 80 kv. m. erdvėse duris atvers „Camelia“ vaistinė Vilniuje. Kaune vaistinių tinklas įsikurs šalia „IKI“ prekybos centro antrajame „Urban HUB“ plėtros etape, daugiau nei 120 kv. m. patalpų atidarymas planuojamas iki 2024 m. pabaigos.

„Urban HUB“ erdves pasirinkome dėl keleto priežasčių. Visų pirma, atidarant naujas vaistines atsižvelgiame į žmonių srautus, jų apsipirkimo įpročius bei šalia įsikursiančius verslus. Kauno ir Vilniaus projektai yra strateginėse lokacijose: susisiekimas, geras matomumas, šalia maisto ir kasdienių prekių parduotuvės, kuriose apsilankantiems klientams bus patogu vienu ypu įsigyti ir reikalingų medikamentų, maisto papildų, kosmetikos ar kitų prekių. Kadangi erdvių planai atitiko mūsų lūkesčius dėl puikiai išvystytos infrastruktūros, modernių sprendimų ir multifunkcinių galimybių – sprendimas pasirinkti „Urban HUB“ kaip partnerius buvo gana lengvas uždavinys“, – sako vaistinių tinklo „Camelia“ Plėtros vadovas Remigijus Krunglevičius.

„Su „Camelia“ vaistinių tinklo komanda Kaune tęsiame patogaus ir greito apsipirkimo patirties formavimą klientams. Šalia „IKI“ prekybos centro įsikursiantys verslai siūlys įsigyti kasdienių, svarbiausių prekių, paslaugų – viskas vienoje vietoje. „Urban HUB“ – lankstus projektas, todėl galime suteikti galimybių verslui plėstis ne tik Kaune, bet ir Vilniuje. „Camelia“ – vieni pirmųjų vienu metu pasirinkę plėtrą abiejuose mūsų projektuose ir tikime, kad ši partnerystė taps pavyzdžiu“, – sako „Urban HUB“ vadovas Giedrius Muliuolis.

„Urban HUB“ Kaune, Biruliškėse plėtojamas itin patogioje vietoje keliaujantiems – tarp A1 magistralės Vilnius-Kaunas bei A6 kelio, kuriuo kas dieną kauniečiai važiuoja į darbus ar į namus. Įgyvendinus projektą „Urban HUB“ komanda rinkai pasiūlys per 70 000 kv. m. komercinių erdvių verslo plėtrai. Pirmasis etapas jau baigiamas, čia iškilo 4 pastatai, kuriuose 22 000 kv. m. patalpų. Antrojo etapo darbai startuoja jau netrukus, o pirmasis jame, „IKI“ ir „Camelia“  pastatas, duris atvers šių metų pabaigoje, likę trys – iki 2025 m. pabaigos.

„Urban HUB“ Vilniuje, šalia Ukmergės gatvės atidarymas planuojamas jau vasarą. 22 000 kv. m. erdvėse įsikurs per 30 verslų. Labiausiai matomoje, Ukmergės gatvės pusėje, formuojasi kasdienės prekybos bei paslaugų siūlančių verslų korpusas. Čia gyventojams bus patogu apsipirkti maisto, namų ir sodo, buities, gyvūnų prekių, parduotuvės vaikams ir žaidimų kambarys, grožio salonai. Kitoje pastato pusėje – verslui skirtos paslaugos ir specializuotas prekes siūlančios įmonės, kurioms tinkamiausiais „stock-office“ tipo sprendimas derinant ir biurą, ir sandėlį, ir prekybos erdves. Galiausiai, trečioji zona – sporto ir sveikatingumo. Planuojami teniso aikštynai, sporto klubas ir kitos pramogos.

 

Skambinkite
Urban HUB stock office

SUSISIEKIME

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.