Patalpų nuoma Kaune: naujos verslo galimybės ir tendencijos

2024-06-06
Verslo patalpų nuoma Kaune

Kauno miestas plečiasi ir vystosi bei vis sparčiau tampa pažangiu inovacijų ir technologijų centru. Antras pagal dydį Lietuvos miestas, jau spėjęs užsitarnauti stipraus verslo centro vardą. Kaunas išsiskiria gera geografine padėtimi – yra pačioje Lietuvos širdyje, todėl jį nesunku pasiekti transporto bei logistikos įmonėms. Miestas pasižymi puikiai išvystyta infrastruktūra, turi nemažai modernių komercinių patalpų ir oro uostą, todėl atsiveria galimybės lengviau plėtoti net ir tarptautinius verslo ryšius.

Populiariausi verslo rajonai Kaune

Kaune yra net keli verslo rajonai, kurie traukia naujus investuotojus dėl strategiškos vietos, gerai išvystytos infrastruktūros ir patrauklių patalpų nuomos sąlygų. Centras, Žaliakalnis, Aleksotas, Šilainiai ir Kauno laisvoji ekonominė zona (LEZ) – patys populiariausi verslo rajonai Kauno mieste. Čia yra nemažai komercinių patalpų ir siūlomas patogus susisiekimas.

Ypač didelio susidomėjimo šiuo metu sulaukia LEZ. Greta Kauno LEZ, automagistralės A1 ir tranzitinio kelio A6 sankirtoje yra įsikūręs ir modernus „Urban HUB“ miestelis, kuris skatina verslo plėtrą ir unikalius investicijų sprendimus. Ši zona yra netoli Kauno oro uosto ir kitų pagrindinių transporto arterijų – A1 ir A6 magistralių, todėl infrastruktūra labai patogi ne tik vietinėms pramonės ir logistikos įmonėms, bet ir tarptautinio verslo bendrovėms.

Patalpų nuomos svarba vidutinėms ir didelėms įmonėms

Vidutinių ir didelių įmonių vadovai, planuodami plėsti veiklą, pirmiausia ieško naujų patalpų savo verslui. Suprantama, kad plėtra ir taip reikalauja daug papildomų išlaidų, todėl bent jau svarstant apie patalpas, naudinga būtų pagalvoti apie nuomos paslaugas. Vadovai, kurie nuomojasi verslo patalpas, išvengia didelių pradinių investicijų, kurių prireiktų nekilnojamojo turto įsigijimui. Patalpų nuoma leidžia sukauptą įmonės kapitalą panaudoti kitoms svarbioms reikmėms: inovacijoms, naujų prekių ar produktų įsigijimui, darbuotojų įdarbinimui ir kt.

Modernių patalpų privalumai vidutinėms ir didelėms įmonėms

Vystant ir plečiant verslą itin svarbu turėti galimybę veikti atvirai, lanksčiai ir pasiūlyti savo darbuotojams tokią aplinką, kurioje būtų patogu dirbti. Modernūs ir netradiciniai sprendimai visada atneša daug teigiamų pokyčių kiekvieno verslo plėtrai. „Urban HUB“ patalpų nuoma Kaune – tai unikalios ir modernios erdvės, kurios leidžia kiekvienam verslui turėti darbo vietas, pritaikytas asmeniniams poreikiams. Gamybos, sandėliavimo, biuro ir „showroom“ erdvės čia gali būti jungiamos, atskiriamos ir modifikuojamos pagal individualius įmonės pageidavimus. Naujos kartos komercinių patalpų miestelis sulaukia nemažai investuotojų dėmesio, todėl tai puiki vieta vidutinių ir didelių įmonių plėtrai.

Bendradarbystės erdvės: privalumai ir trūkumai

Pastebima, kad šiuolaikiniam darbui atlikti paprastai užtenka tik patikimo interneto ryšio ir kompiuterio ar išmaniojo telefono, todėl daug kas dirba tiesiog namuose. Deja, tai ne visada leidžia patenkinti bendruomeniškumo poreikį. Dėl šios priežasties dabar labai išpopuliarėjo bendradarbystės erdvės („co-working spaces“). Tai specialios darbo erdvės, kuriose drauge dirba įvairių sričių profesionalai, laisvai samdomi darbuotojai ar startuoliai.

Bendradarbystės erdvės siūlo lankstumą (išsinuomoti darbo vietą galima net ir vienai dienai), didina darbo produktyvumą, leidžia pajusti stiprią bendruomenės dvasią ir atveria kelią naujoms naudingoms pažintims. Iš trūkumų būtų galima paminėti tik nepastovumą. Laikina tokios erdvės nuoma tai ne tas pats, kas turėti pastovią, asmeninę darbo vietą, todėl toks sprendimas netinka permainų nemėgstantiems asmenims. Tiesa, yra galimybė išsinuomoti bendradarbystės erdvę ir ilgesniam laikui, pavyzdžiui, mėnesiui. „Urban HUB“ patalpų nuoma Kaune siūlo net 70.000 kvadratinių metrų modernias ir tvarias patalpas, kuriose galima įrengti ir nuomoti kitiems darbuotojams bendradarbystės erdves.

Kaip pasirinkti tinkamas patalpas?

Renkantis komercines patalpas nuomai, svarbu įvertinti daugelį aspektų. Reikšmingiausi jų: vieta (infrastruktūra, matomumas, prieinamumas), patalpų dydis, galimi išplanavimo būdai, nuomos sąlygos ir, žinoma, bendra verslo aplinka. Atsižvelgdami į šiuos kriterijus, galėsite išsinuomoti tinkamas patalpas, kurios atitiks verslo poreikius ir leis sėkmingai plėtoti veiklą.

„Urban HUB“ komercinių patalpų nuoma Kaune siūlo strategiškai patogią, gerai matomą vietą, skirtingo dydžio erdves, kurias vėliau nesunku modifikuoti, siekiant prisitaikyti prie besikeičiančių darbo poreikių, patrauklias nuomos sąlygas ir labai stiprią bendruomenę, kuri ne tik pritrauks daugiau potencialių klientų, bet ir leis patirti naujų verslo pažinčių privalumus.

Apibendrinant svarbu paminėti, kad naujai atsivėrusios galimybės visada padeda įgyvendinti užsibrėžtus verslo planus. Svarstantys apie verslo plėtrą arba planuojantys pradėti visiškai naują veiklą, turėtų gerai apsvarstyti modernių komercinių patalpų nuomos galimybes Kauno mieste. Tai išties patrauklus miestas bet kokios srities verslo vystymui, ypač toms įmonėms, kurioms svarbu stipri infrastruktūra, darbo jėga, patogi vieta bei labai palankios ekonominės sąlygos.

 

Skambinkite
Urban HUB stock office statys YIT Lietuva

SUSISIEKIME

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.