„Urban HUB“ Kaune išskirtinės koncepcijos prekybos erdves atvers „Lonas“

2024-02-15

SBA grupės prekybos ir verslo mieste „Urban HUB“ Kauno rajone vienas pirmųjų įsikurs gerai žinomas lovų, čiužinių bei miegamojo aksesuarų gamybos prekių ženklas „Lonas“. 465 kv. metrų erdvėse komanda įrengs ekspozicines erdves, sandėliavimo zoną bei kvies prisijungti partnerį, kuris klientams padės susiprojektuoti ir pasigaminti kietuosius baldus miegamajam, virtuvei ar svetainei.

„Tikime šiuo projektu ir jo ilgalaike sėkme. Neabejojame, kad netrukus vis daugiau klientų atras šios vietos patogumus“, – sako lovų, čiužinių bei miegamojo aksesuarų gamybos įmonės „Lonas“ vadovas Domas Jakutis.

Paklaustas, kas nulėmė apsisprendimą komercines erdves „Urban HUB“ Kaune, „Lono“ vadovas neslepia: „Įmonė ir žmonės, su kuriais bus pasirašomas ilgalaikis nuomos kontraktas, jų vertybės, vietos reputacija, patogus susisiekimas, parkavimo galimybės, aplink įsikūrę kiti verslai, kolegos ir konkurentai“.

„Kartu su „Lono“ komanda siekiame sukurti erdves, kurios būtų patogios ir jaukios į „Urban HUB“ atvykstantiems klientams. Projekte galime lanksčiai planuoti patalpas, o tai suteikia galimybę klientams pasiūlyti naujų koncepcijų ir dar patogesnių prekybos sprendimų. Netrukus pradėsime patalpų įrengimo darbus, planuojame, kad duris naujausias salonas atvers jau šią vasarą“, – sako „Urban HUB“ vadovas Giedrius Muliuolis.

  1. Jakučio teigimu, SBA grupės projektas ir patikima komanda, kurianti šį projektą, buvo vienas iš lemiančių faktorių. „Svarbu ir lankstus nuomos plano pasirinkimas: turime laisvę įsikurti taip, kaip norime. Vertiname ir viso „Urban HUB“ koncepciją pritraukiant tvarius verslus, ir orientaciją į klientą, kuris čia galės ne tik įsigyti reikalingų prekių ar paslaugų, bet ir kokybiškai praleisti laiką“, – priduria įmonės „Lonas“ vadovas.

„Urban HUB“ Kaune „Lonas“ yra numatęs sandėliavimo ir ekspozicijos erdves 465 kv. metrų plote. „Didžiuosius gaminius paprastai pirkėjams pristatome savo transportu, o „Urban HUB“ salone galėsime turimus gaminius atiduoti iš karto tiems, kas norės ir turės galimybę išsivežti juos čia ir dabar, – sako „Lonas“ vadovas. – Saloną įrengsime taip, kad ekspozicijoje esančių prekių pasirinkimas ir atidavimas būtų lengvas ir paprastas klientams. Žinoma, galėsime pasiūlyti ir didesnę prekių gausą ekspozicijoje.“

Paklaustas, koks didžiausias įmonės salono išskirtinumas „Urban HUB“ Kaune, D. Jakutis įvardija klientams itin aktualų privalumą: „Lonas“, norėdamas pasiūlyti savo klientams platesnį paslaugų spektrą, kviečia partnerį, kuris įsikurs antresolėje ir klientams teiks nestandartinių kietųjų baldų projektavimo ir gamybos paslaugas miegamojo kambariui, virtuvei ar svetainei.“

Šiuo metu „Urban HUB“ Kauno rajone, šalia A1 magistralės Vilnius-Klaipėda bei A6 kelio įpusėjo pirmasis statybos darbų etapas, kurį ketinama pabaigti 2024-ųjų pavasarį. Projekte komercinių patalpų nuomai „Urban HUB“ komanda pasiūlys iš viso 70 000 kv. m., projektą per tris etapus planuojama pabaigti iki 2026 m. pabaigos.

Skambinkite
Urban HUB stock office statys YIT Lietuva

SUSISIEKIME

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.