Verslo plėtra: kada geriausias metas išsinuomoti naujas patalpas?

2023-01-16
Patalpų verslui nuoma Kaune ir Vilniuje

Pradėjote ieškoti naujų verslo patalpų savo elektroninės, didmeninės prekybos įmonei, o gal ieškote gamybos erdvių? Įmonėms, siekiančioms plėsti veiklą, ypač svarbu įvertinti verslo patalpų lokaciją. Šios turėtų būti strateginėse miesto vietose – kur patogu būtų ir klientams, ir darbuotojams, ir tiekėjams. Įvertinus verslo galimybes plėstis, pirmas žingsnis yra atrasti rinkoje tinkamiausias erdves auginti savo įmonę.

Greitai augantis verslas renkasi lankstumą

Startuoliai mūsų šalyje yra vieni sparčiausiai augančių verslų, kuriems patalpų nuomos planavimas – kaip niekad svarbus. Dažniausiai šios sparčiai augančios bendrovės žino, kad investicija į nuosavą nekilnojamąjį turtą gali būti trumpalaikė ir dažnu atveju labai brangi. Rinkoje pastebima, kad startuoliai vis dažniau renkasi „Stock office“ tipo patalpų nuomos paslaugą. Tokios erdvės suteikia lankstumą modifikuoti erdves, o esant poreikiui − jas plėsti ar optimizuoti. Didžiausiame Baltijos šalyse Urban HUB „Stock office“ komplekse Kaune įsikurs per 100 skirtingų įmonių, kurios erdves įsirengs pagal savo verslo poreikius. Siūlomos verslo patalpos nuomai Urban HUB projekte yra nuo 100 iki 20 000 kv. m. „Stock office“ suteikia laisvę modifikuoti ir jungti erdves tarpusavyje, jas pritaikyti prekybai, biurui, sandėliui ar šių paskirčių deriniams. Tokia lanksti projekto koncepcija suteikia lankstumą keisti patalpų suplanavimą pagal specifinius verslo poreikius.

Kai norisi visko vienoje vietoje

„Stock office“ tipo patalpų nuoma vis dažniau siejama ne tik su elektroninės prekybos, bet ir logistikos, gamybos įmonėmis, kasdienių prekių ir paslaugų tiekėjais. Šiems verslams dažnai reikia turėti ir sandėlį, ir biurą, ir ekspozicijos patalpas, todėl tokio tipo patalpų nuoma tampa dažnu verslų pasirinkimu. Visų pirma, įmonės, kurios renkasi „Stock office“ erdves, vertina galimybę optimizuoti ir efektyvinti veiklos kaštus. Dažnai biuras, sandėlis ir prekybos erdvės būna pasklidusios po skirtingus rajonus ar net miestus. Tad Urban HUB „Stock office“ projekto plėtotojai sprendžia šią problemą rinkai siūlydami po vienu stogu apjungtas visas šias svarbiausias verslo dalis. Apjungus patalpas, verslai turi galimybę optimizuoti patalpų išlaikymo kaštus bei taupyti darbuotojų, klientų ir tiekėjų laiką. Dėl šios priežasties „Stock office“ kompleksu susidomi vis daugiau tiek jaunų, tiek ir stiprių, rinkoje gerai žinomų, verslų. Jei norite užtikrinti efektyvesnę verslo veiklą, pasvarstykite apie naujų „Stock office“ tipo patalpų nuomą Kaune, naujai kylančiame Urban HUB projekte.

Vis didėjanti komanda

Dažnai verslo augimas vertinamas ir atsižvelgus į vis didėjančią komandą. Harvardo verslo apžvalgos tyrimas atskleidė, kad įmonės, turinčios daugiau savo darbu patenkintų komandos narių, dažniau aplenkia savo konkurentus vertinant pelną bei klientų ir darbuotojų įsitraukimą. Dėl šios priežasties vis auganti komanda yra svarbi priežastis, kuri skatina svarstyti apie naujų patalpų nuomą. Efektyvesnei verslo plėtrai didelę įtaką daro ir darbuotojų pasitenkinimas, galimybė dirbti patogiai vienoje vietoje, moderniose verslo patalpose. Naujai kylančio „Stock office“ verslo miestelio Kaune plėtotoja, „SBA Urban“ komanda, kuria erdves darbuotojų gerovei, kūrybiškumui bei produktyvumui. Čia kiekvienas verslas ras erdves bendruomeniškumo puoselėjimui: naujiems produktams pristatyti, konferencijoms bei kitiems renginiams.

„Stock office“ patalpų nuomos Kaune privalumai

  • Urban HUB naujai kylančiame projekte − ne tik darbo vietos. Darbuotojų ir klientų patogumui čia įsikurs kavinės (net ir „Drive-in“ tipo!), XL dydžio maisto prekių parduotuvė, užkandžių baras bei žalia laisvalaikio erdvė.
  • Verslo miestelyje Kaune bus įrengiama ir erdvi automobilių stovėjimo aikštelė su elektromobilių įkrovimo vietomis, kurios bus rezervuotos darbuotojams ir klientams prie pat įėjimo į patalpas.
  • Naujasis „Stock office“ kompleksas greta Kauno LEZ automobiliu bei sunkiuoju transportu bus pasiekiamas ypač greitai ir patogiai. Patogu ne tik kiekvienam darbuotojui atvykti į darbą, bet ir verslui gauti prekes į sandėlį, kadangi šiame verslo miestelyje − net 3 tiesioginiai įvažiavimai iš A1, A6 ir Veterinarų gatvės.
  • Neužmirškime ir vienos svarbiausių verslo grandžių – ištikimų bei naujų klientų. Urban HUB komanda yra pasiryžusi suteikti kiekvienam verslui geriausią aplinką augti. Matomumas nuo automagistralės užtikrins, kad jūsų verslas bus matomas.
  • Urban HUB projekte kuriasi unikalūs verslai, tad jiems siūlomi ir individualūs sprendimai. Atskiri įėjimai į patalpas, dedikuotos automobilių stovėjimo vietos klientams ir darbuotojams bei patogus patekimas į prekių sandėliavimo patalpas. Projekte kiekvienam verslui taikoma individuali apskaita – gausite šildymo ir vėsinimo apskaitą, kuri suteiks galimybę matyti tikslų suvartojamos energijos kiekį.

Kada geriausias metas išsinuomoti naujas verslo patalpas priklauso nuo verslo specifikos, tikslų, augimo tempų ir komandos dydžio. Patalpų nuoma Kaune Urban HUB „Stock office“ projekte leis verslui sutaupyti laiko, lėšų ir efektyviau panaudoti komandos potencialą. Tinkamu metu ir tinkamoje vietoje pasirinktos verslo patalpos gali labai prisidėti prie sėkmingos verslo plėtros.

Skambinkite
Urban HUB stock office statys YIT Lietuva

SUSISIEKIME

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.