„Urban HUB“ Vilniuje įsikurs Baltijos šalyse labiausiai robotizuotas „Paulini“ drabužių valymo centras

2024-01-26
Urban HUB projektas patalpų nuomai Vilniuje

Vienas didžiausių šalyje drabužių valymo paslaugas teikiančių tinklų „Paulini“ savo naujausias erdves atvers „SBA Urban“ plėtojamame „Urban HUB“ projekte šalia Vilniaus. Daugiau nei 1300 kv. m. ploto biuro, klientų aptarnavimo erdvės ir robotizuotos drabužių valymo linijos čia pradės veikti jau šių metų vasarą, o investicijos į naująjį valymo centrą sieks daugiau nei 700 tūkst. eurų.

Specifiniam verslui pritaikytos patalpos

„Projektą Vilniaus rajone kūrėme taip, kad čia įsikurti galėtų itin specifinius poreikius turintys verslai. Bendradarbiaudami su „Paulini“ komanda pritaikėme patalpas biuro darbuotojams, klientų aptarnavimo erdvėms, drabužių valymo ir taisymo centrui, kuriame – automatizuotos ir robotizuotos valymo linijos. Su „Paulini“ prisijungimu, projekte Vilniuje rezervuota arba išnuomota jau beveik 6700 kv. m. erdvių – daugiau nei 30 procentų. Tikime, kad vis gausėjanti „Urban HUB“ bendruomenė ir jos klientai įvertins paslaugų greitį ir čia įgyvendinamų sprendimų tvarumą“, – sako „Urban HUB“ vadovas Giedrius Muliuolis.

Pasak jo, robotizuoto drabužių valymo centro erdvių įrengimas yra nemenkas iššūkis, tačiau būtent projekto lankstumas ir čia pritaikyti inžineriniai sprendimai padėjo pritaikyti patalpas biurui, valymo centro linijai ir klientų aptarnavimo skyriui.

„Esame auganti ir nuolat į inovacijas bei robotizacijos sprendimus investuojati komanda. Verslo plėtrą planuojame itin atsakingai – tvarumas bei patogumas yra neatsiejama naujų erdvių sąlyga. „Urban HUB“ turėjome galimybę tiek įdiegti inovatyviausią įrangą, dar daugiau robotizuotų sprendimų, tiek ir įrengti modernų biurą darbuotojams, jaukias klientų aptarnavimo erdves. Mums svarbu, kad darbuotojai jaustųsi patogiai, darbo vietos būtų ergonomiškos, šalia – poilsio ir laisvalaikio zonos, erdvi automobilių parkavimo aikštelė. Vertiname kiekvieną detalę“, – sako „Paulini“ vadovas Paulius Slavinskas.

Robotizuoti ir tvaresni valymo sprendimai

Naujajame 1300 kv. m. valymo centre „Paulini“ įrengs 80 kv. m. biuro erdves darbuotojams, 120 kv. m. klientų aptarnavimo skyrių bei 40 kv. m. valymo liniją. Pasak P. Slavinsko, per metus ši valykla taps viena moderniausių drabužių valyklų Baltijos šalyse.

„Viena iš pagrindinių naujovių yra pilnai robotizuoti sprendimai – nuo valymo iki perdavimo. Automatizuotoje lyginimo linijoje nuo cheminių valymo mašinų drabužius operatoriams pristatys robotas, vėliau juos perduos kokybės kontrolei, užsakymą sukomplektuos ir supakuos taip pat robotai. Galiausiai, supakuoti drabužiai automatine transportavimo linija perkabinami ant konvejerio, nuo kurio mūsų kurjeriai ir pasiims užsakymą pristatyti klientui. Visas šis procesas palengvins specialistų darbą, o drabužiai klientams sugrįš greičiau“, – sako P. Slavinskas.

Pasak jo, tiek veikloje, tiek ir verslo erdvių pasirinkime komanda daug dėmesio skiria tvariems sprendimams.

SBA grupės prekybos ir verslo miestas „Urban HUB” sieks BREEAM tvarumo sertifikato, klientams tieks tik žaliąją energiją, o pastatų energinė klasė – A++.

„Urban HUB“ šalia Vilniaus nuomininkams siūloma per 20 000 kv. m. lanksčių erdvių įvairių tipų verslui. Planuojama, kad projektas duris atvers jau šių metų vasarą, o investicijos sieks per 30 mln. eurų. Tuo pat metu Kauno rajone, Biruliškėse plėtojamame 70 000 kv. m. „Urban HUB“ miestelyje sparčiai juda pirmojo etapo statybų darbai. Pirmieji nuomininkai čia įsikels taip pat 2024 metų viduryje. 2024-ųjų pabaigoje duris atvers ir 1 700 kv. m. prekybos centras „IKI“. „Urban HUB“ projektai Vilniuje ir Kaune kurti drauge su danų architektų studija „PLH Arkitekter“. Abiejų projektų statybos darbus atlieka YIT Lietuva.

Skambinkite
Urban HUB stock office

SUSISIEKIME

Užpildykite žemiau esančią formą ir mes susisieksime su Jumis artimiausiu metu.

"*" indicates required fields

This field is for validation purposes and should be left unchanged.